Przeprowadzka, rolety i wykładzina

Tak to już dziś!!! Przeprowadzka !!! Ale szczerze mówiąc przy tych ostatnich problemach trudno się z niej naprawdę cieszyć. Mimo, że przeprowadzka była planowana już od dłuższego czasu i zdawało się, że wszystko jest dopracowane doskonale w rzeczywistości niestety tak nie było.

Gdy doszło do ostatecznych przygotowań okazało się, że pojawiają się problemy. Do nowego miejsca zamieszkania chcieliśmy zabrać praktycznie wszystkie elementy naszego wyposażenia. Niestety przy wyprowadzce okazało się, że rolety w naszych oknach nie chcą się zdemontować. Zaczęły pojawiać się problemy z odkręcaniem śrub, a gdy to już się udawało roleta zaczęła się rozsypywać. Inwestycja w drogie rolety okazała się całkowitym niewypałem, gdyż do montażu w nowym domu się nie nadają nawet mimo tego, że pasują rozmiarami.

Podobnie chcieliśmy wykorzystać naszą wykładzinę, która niestety okazało się, że po zdjęciu mebli jest zupełnie inna w miejscu, gdzie się chodziło a inna w miejscu gdzie stały meble i jest niezniszczona. Jednocześnie przy jej demontażu zaczęło się okazywać, że przybita w niektórych miejscach gwoździami, ma źle wyglądająca dziury. Tym samym już na samym początku w nowym miejscu zamieszkania czekają nas dodatkowe inwestycje, których nie mieliśmy w planach planując przeprowadzkę. Liczyliśmy na to, że pewne elementy z  naszego starego mieszkania uda się jeszcze wykorzystać.

« »
6 Comments

  Ula

  Styczeń 16, 2014 at

  Nie da się wszystkiego zaplanować. takie są uroki przeprowadzki.

  Zosia

  Luty 2, 2014 at

  Bardzo ciekawy artykuł. Polecam!

  Amelka

  Kwiecień 24, 2014 at

  Tak już jest z roletami że jeśli się montuje na jednym oknie to powinny trwale się na nim trzymać. Demontaż był skazany na niewypał 🙂

  Szeryf

  Kwiecień 25, 2014 at

  W celu zdemontowania rolet mogłeś się odezwać do osoby co zakładała Ci rolety z prośbą o zdjęcie ich i zamontwanie w nowym miejscu. Uniknoł byś nerwów i popsucia drogich rolet.
  Pozdrawiam!

  Krakowiak

  Kwiecień 28, 2014 at

  Takie sytuacje często się zdarzają. Wszyscy chcielibyśmy się szybko uwinąć, a tu zaplanowane, tanie przeprowadzki zamieniają się w te generujące większe koszty

  Krzysiek

  Styczeń 13, 2015 at

  Próbowałeś zostawić płótno w wałkiem, na który jest nawinięte i wymienić tylko uchwyty mocujące? Domyślam się, że to właśnie one połamały się przy demontażu. W firmach zakładających rolety lub bezpośrednio u producentów rolet okiennych można takie uchwyty dokupić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *